Darmowa dostawa od 250,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Bezpieczne zakupy

Przykładamy wielką wagę do bezpieczeństwa zakupów dokonywanych drogą elektroniczną, i jeśli zastanawiasz się, czy zakupy w Termoaktywni.pl są bezpieczne, poniższe informacje powinny rozwiać Twoje obawy:


Nie ukrywamy przed Tobą żadnych informacjiWłożyliśmy naprawdę wiele pracy, aby nasz sklep był intuicyjny w obsłudze, jak na dłoni masz podane wszystkie potrzebne Ci informacje, nie ukrywamy żadnych kosztów, w każdym momencie wiesz za co i ile płacisz. Tak samo wiesz jaki produkt kupujesz – dostarczenie Ci wyczerpujących opisów produktów to jeden z naszych priorytetów!


Szczegółowo informujemy Cię o etapach realizacji zamówieniaW każdym momencie wiesz na jakim etapie znajduje się realizacja Twojego zamówienia. Po złożeniu zamówienia dostaniesz wiadomość z potwierdzeniem (będziesz musiał kliknąć w podany link, aby potwierdzić zakup), później poinformujemy Cię o wpłynięciu pieniędzy za towar na nasze konto (jeśli dokonasz opłaty przelewem) lub od razu dostaniesz informacje o nadaniu przesyłki. Gdyby pojawiły się jakieś nieprzewidziane problemy z dostarczeniem towaru niezwłocznie Cię o tym powiadomimy!


Twoja paczka jest starannie zapakowanaZapakowana paczka


Starannie pakujemy i oklejamy taśmą bezpieczeństwa każdą przesyłkę, tak żebyśmy mieli pewność, że towar dojdzie do Ciebie w nienaruszonym stanie.


Chronimy Twoje dane osoboweDane osobowe są chronione i wykorzystywane wyłącznie w celach informacyjnych i marketingowych, na potrzeby firmy "Natural Born Runners" Grzegorz Łuczko oraz zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.09.1997 (Dz. u. nr 133 poz. 883). Nie udostępniamy Twoich danych osobowych osobom trzecim!


Bezpieczne płatnościDane dotyczące Twojej karty płatniczej podajesz tylko w systemie PayU, który zajmuje się autoryzacją transakcji. W ten sposób transakcja odbywa się bezpośrednio między Klientem a systemem PayU. Nikt inny, również my, nie mamy do nich dostępu. Dzięki certyfikowanemu i szyfrowanemu połączeniu z serwerem PayU (SSL) dane dotyczące karty płatniczej lub kredytowej są bezpieczne. 


Gwarancja zwrotu pieniędzy – zawsze!Pamiętaj, że masz 10 dni na zwrot towaru, nie musisz nam niczego wyjaśniać, po prostu odsyłasz paczkę z powrotem do nas (pamiętaj tylko o tym, że towar musi posiadać wszystkie oryginalne metki oraz nie może być używany, towar odsyłasz na własny koszt, nie przyjmujemy paczek za pobraniem!), a my zwrócimy Ci pieniądze.


Wymiana towaruDokładamy wszelkich starań, aby ułatwić Ci dobór odpowiedniego rozmiaru, jeśli jednak okaże się, że zamówiony przez Ciebie towar nie pasuje, nie będziemy robić problemu z wymianą. Po prostu odeślij nam paczkę z powrotem i daj znać jakiego rozmiaru potrzebujesz. Przesyłkę z nowym rozmiarem wyślemy na nasz koszt!


GwarancjaOferujemy jedynie oryginalne i nowe produkty. Wszystkie towary w naszym sklepie objęte są gwarancją producenta, zwykle na okres 2 lat.


pixel